Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Že by návrat Internet Magazine do blogového světa?

2. prosince 2014 v 14:11 | Terka M. |  Tereza´s Diary
  • Jo, trochu hloupý název článku. Vždyť přece Internet Magazine nikam neodešel, jen byl rok neaktivní a vzhledem k tomu, že mi chodí na mail Toplist i k tomuto blogu, musela jsem se sem podívat, jestli se někdo nevrátil, protože ty čísla se rapidně zvýšila. Překvapením pro mě bylo, když ta vysoká návštěvnost souvisela pouze a jenom s jedním článkem. Se slohovkou, kterou kdysi napsala Greenia.

---

Ale abych pravdu řekla, donutilo mě to se o tento blog znovu zajímat. Nenechat ho tu samotného. A chtěla bych to tu znovu rozjet, jen to bude chtít hodně úprav, aby to bylo takové, jako si představuji nyní. Vlastně nevím, jestli tu chodí ještě někdo ze starých redaktorů, případně čtenářů. Jestli se chodí podívat, zda se tu něco nezměnilo. Internet Magazine se řadil k takovým internetovým magazínům, které měly slabou komentovanost článků a to mě mrzelo.

Možná proto to s ním nikdy moc nedopadlo,... a možná je hloupost oživovat mrtvé blogy, které mají ty nejlepší časy už za sebou. Napadlo mě založit stránku tohoto magazínu jinde, na jiné doméně. Někde, kde si magazín musí svou komentovanost a návštěvnost ještě vybojovat. Dřív jsem přemýšlela o blogspotu, nyní o webnode. A hned jsem tam adresu blogu zaregistrovala. (internet-magazine8.webnode.cz)

Tedy, zatím jsem to tam jen zaregistrovala, abych tu adresu zabrala. Otázkou je, jestli se ke mně přidají ostatní redaktorky nebo budu muset přijmout někoho nového. Abych pravdu řekla, brala bych, kdyby se ke mně přidaly ty, které psaly pro tento magazín, ale záleží čistě na nich.

Pokud zůstanu u tohoto magazínu, nebudou tu žádná "affska", to upozorňuji. Vlastně ani nevím, jak se tu poprvé objevila, ale nechala jsem tu a nijak to nehrotila. Nyní upozorňuji, že je tu nechci. Akorát přidám ikonku na Bloglovin, abyste nás mohli sledovat alespoň tak.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Labdo Labdo | Web | 2. února 2015 v 20:46 | Reagovat

Tak snad zas začneš psát :)

2 Vendula Vendula | Web | 7. září 2018 v 15:24 | Reagovat

Chtělo by to magazín opět trochu oživit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama