Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Občas člověka něco přinutí, aby změnil své rozhodnutí,..

9. prosince 2013 v 15:32 | Terka M. |  Tereza´s Diary
Myslím si, že nadpis mluví za vše, ale pro případ, že by jej někdo nepochopil nebo pochopil špatně - obnovuji tento internetový magazín a pokusím se ho sama znovu rozběhnout.. i když by malá pomoc neškodila, ale chci začít úplně nanovo. Nebudu vymazávat staré články, protože jsou dobré a navíc blog potřebuje i nějakou minulost a kdyby tu ty články nebyly, asi by nebyl mezi nejnavštěvovanějšími a dnešní návštěvnost mě opravdu přesvědčila, že se tu vrátím. 44 lidí za den, když tu nikdo nic nepíše - to je opravdu sen každého blogera a já vám (milí čtenáři) jménem celého Internet Magazine moc a moc děkuji za to, že tu i přes to chodíte :)

---


Ta dnešní návštěvnost opravdu změnila mé rozhodnutí a už minulé pondělí jsem se na tento blog znovu zaměřila a trochu pozorovala, protože přes 170 lidí za týden, když se tu nic neděje, nic tu neběží a prakticky zadarmo..? A tak jsem si řekla, že tu začnu dávat i nějaké slohové práce po kterých je v současnosti asi největší poptávka, hned pak jsou rady a recenze. Na svém osobním blogu mám taky jednu slohovku, odborný popis a sleduje to taky poměrně dost lidí. Tady napsala líčení (Pohled z okna) redaktorka Greenia, které tímto také moc děkuji, že jsem se vlastně i díky jejímu článku vrátila sem na blog :)

Tak to co bych tak ještě řekla? Jo, to nejhlavnější - trochu pozměním design. Nebude to nějaká extra změna, ale trochu změním obrázek, aby byl více zimní a přesto takový příjemný :)

A určitě tu dokončím pár povídek. Nebo možná pár z nich zruším. Ale jedno vím jistě, ráda bych obnovila povídku Objev roku, tedy až po celkové úpravě, která je opravdu nutná, protože se to nedá moc číst - to mi věřte.


---

To by asi mělo být všechno. Bude mi potěšením to tu znovu zprovoznit a také požádat blogery toužící po žurnalistické profesi o spolupráci v tomto internetovém rádoby magazínu. Podmínkou, aby jste byli přijati je dostatek času a pokud nenapíšete alespoň pět článků za měsíc, tak dostanete napomenutí a pokud se to bude opakovat, tak to bude už vyloučení z časopisu. Vyloučení redaktoři se však mohou kdykoli vrátit, samozřejmě až budou mít čas na psaní, ale jen s mým souhlasem a pokud se to bude opakovat i na potřetí, vrátit se už pak nebude moci. Vím, že jsou to dětinské pravidla, ale ty musí být, protože bez těch by si tu dělal kdo chce, co chce a přispíval klidně jen jednou za rok.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Greenia Greenia | 15. prosince 2013 v 11:50 | Reagovat

Ahoj, dneska ráno mě to sem tak nějak přitáhlo a chtěla bych se sem vrátit:)) Když tak bysme se mohli domluvit na mailu, tak kdyby ti nevadilo, že bych se taky vrátila, tak mi napiš - xxAmazaynxx@seznam.cz
Budu moc ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama