Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Stěhování do nového

3. září 2013 v 20:29 | Terka M. |  Tereza´s Diary
  • Alespoň tedy za mě stěhování. Nevím, jestli tu ještě vůbec bude Xavier přispívat, když tu nenapsal ani jeden článek (alespoň myslím) a nevím, jestli bych tu ještě něco napsala já osobně, když to tu stejně nikdo nekomentuje, nezapojuje se do diskuzí, apod. Bez toho to nejde. Čert vem deseti tisícovou návštěvnost! Tu blog nasbírá kdykoli, když je nějakým způsobem úspěšný a objevují se tam smysluplné články, i když to přece jen nějakou dobu trvá.. nejvíc mi bude líto těch článků, které tu byly sepsány, ale nechci je kopírovat do nového, protože si přeji, ať tomuto blogu alespoň něco po nás všech redaktorech zůstane a k tomu některé z těch článků jsem ani nepsala já a nemám na to autorské práva je kopírovat do nového blogu s kterým de facto staří redaktoři nemají nic společného.. pokud se na něm tedy nebudou chtít podílet.

  • Mnoho skvělých povídek tu na blogu začalo a už je nikdo neměl příležitost dokončit. Je mi líto, že jsem nedopsala Miss Bowling nebo povídku Objev roku, která se mi do jisté chvíle psala velice dobře. Nebo také Záhadný sen, kterého námět nejspíš použiji, také se mi psala velice dobře, ale styl toho psaní potřebuje kompletně předělat.
  • Je mi líto, že Lilith - bývalá redaktorka - nedopsala svou povídku Kletba krále Morgona (jestli jsem tedy napsala správně název) nebo ji alespoň nedala na blog, protože mi něco říká, že už ji prý dopsanou měla..
  • Je mi líto, že nedopsala svou povídku ani Ann (Káčátko - nebo tak nějak; teď přesně nevím..) a Greenia (ta měla více povídek a už si moc nepamatuji jejich názvy, ale většinou s tématikou 1D). Holky, vypadalo to jako fajn povídka a je škoda, že jste ji na blog nezveřejnili celou.. je mi líto všech těch povídek, které tu ještě mohli vzniknout a nevznikly..
  • Vzniklo tu nespočet skvělých článků, které tu vám a tomuto blogu nechám v prvé řadě kvůli autorství a v druhé řadě i kvůli tomu, kdyby se nějaká redaktorka chtěla případně vrátit a v tomto pokračovat. Ochotně jí pak své šéfredaktorství přenechám. A teď už stačí jen mi semout titul šéfredaktorství na tomto blogu, sejmout šerpu a s pláčem odejít od vás, skvělých spoluredaktorů, skvělých blogerů a také i skvělých čtenářů, i když nedoufám, že jich tu bude tolik..
  • Až nový redaktorský blog vznikne, hodím vám sem odkaz a vždycky, když mi na mejl přijde zpráva, že může být tento blog smazán sem přijdu, přihlásím se, podívám se jak to tu vypadá a pak asi zase odejdu.. je mi to líto. Pokud někdo tento odkaz bude chtít, stačí se obrátit na mě přes můj osobní blog (mikulovatereza.blog.cz) nebo přes můj e-mail (mite1@seznam.cz) a já vám ho ráda předám, tedy pokud projevíte zájem a taky to, že z tohoto blogu nesmažete články. Chtěla bych je tu nechat všechny, něco jako IM MEMORIAM. Stačí dát pryč archív, dát tu více článků a už o těch starých článcích z minulosti nemusíte slyšet, včetně tohoto.. bude mi potěšením vás přivítat na novém redaktorském blogu :) ale zatím jeho adresu neznám ani já.
  • Nashledanou! Uvidíme se ještě u mě, na mém osobním blogu.
Začínám od začátku. Prostě od nuly.
Terka M.
Šéfredaktorka blogu a jeho zákonná autorka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama