Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

I'm Belieber!♥

11. ledna 2013 v 13:26 | Ann |  Ann's diary
Ahoj všichni:)
I'm Belieber♥(téma dnešního článku)..
Ani nevíte, jak ráda bych tohle o sobě řekla. Poslední dobou si Jusse zamilovávám čím dál víc. Ano, měla jsem ho ráda i dřív, ale ne tak moc. Potom to ustalo a teď se to nějak opět rozbíhá a já tomu nerozumím. Strašně ráda bych byla Belieberka!♥ Ale já nejsem taková ta fanynka, která "džej-bího" poslouchá každej den a neustále. Nevím, nemám potřebu. Ani nejsem ta, která ví, kdy se narodil, jaký má zvířata, sourozence, vůbec nic o něm nevím. A stejně jak nemám potřebu ho pořád poslouchat, tak taky nemám potřebu se o něm všechno dozvědět.. Jeho písničky ale miluju a hlasuju za něj všude..
Nechci, aby pod tímto článkem proběhla diskuze s Greeniou, ale napsat to musím. Já ty slavný One Direction nesnáším, neurážím je, ale nemám ráda jejich písničky a jelikož je všichni kolem mě milují, tak je prostě nenávidím, jen co už slyším ten název.. Nesnesu, když jsou 1D lepší než Juss, protože si to nezaslouží. (viz People's Choise Awards 2013:XX) Hlasovala jsem za něj do posledního dechu, ale nestačilo to. Directioners nikdy nebudou větší ani lepší rodina než Beliebers. A já vím, že do ní asi ani nemám právo patřit a všichni mě budou řadit do té "pouze fanynkovské rodiny", ale mně to nevadí. Jusse budu mít ráda a milovat dál a taky bude dál můj vzor. On nepotřeboval pěveckou soutěž, aby se ve světě proslavil. Stačil mu na to pouhý youtube.
Už se nechci víc rozepisovat, stejně pod tímto článkem bude milion komentářů, jakej je Juss buzna a jaká jsem strašná, ale můj názor na Jusse mi nikdo nevyvrátí:)

Mějte se hezky,
Ann
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Greenia Greenia | Web | 11. ledna 2013 v 15:11 | Reagovat

Já mám Justina taky ráda, je hned po 1D :) Nemám ráda, když ho srovnávají s One Direction. Protože každý je o něčem jiném. On se proslavil vlastníma silami a oni soutěží... Nechápu, proč se některé Diretionerky a Belieberky hádají. Justin a One Direction se normálně kamarádí, takže.... :)

2 Ann Ann | Web | 12. ledna 2013 v 15:00 | Reagovat

[1]: Já vím, že jsou normální kamarádi, ale já sama 1D ráda nemám:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama