Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Pochlubte se :)

25. prosince 2012 v 6:00 | Greenia
Vánoce jsou takřka za námi a já bych se s vámi chtěla podělit o to, co jsem objevila pod stromečkem.
Celý rok jsem si to přála a na Vánoce jsem to konečně objevila.... MOBIL! Ano, dostala jsem mobil a pro mě, né ledajaký. Mám Samsung Galaxy S3 (vzhled). Nic víc jsem (bohužel) od stromečkem nenašla. Může se vám to zdát málo, ale pro mě to znamená moc. Už kvůli tomu, že tenhle mobil patří mezi ty nejlepší a stojí 14 000... Nevěřila jsem, že by tolik peněz rodiče objetovali, ale stalo se. A co jste dostali vy? Co vy a vaše Vánoce?

Btw. Pokud třeba nevíte (a chtěli byste vědět), co takový samsung galaxy S3 dokáže, tak se podívejte SEM.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | Web | 25. prosince 2012 v 12:16 | Reagovat

Tak to gratulujem, ja som dostala foťák :)

2 Terka Terka | E-mail | Web | 25. prosince 2012 v 19:17 | Reagovat

Já jsem dostala jako takový větší dárek tablet Consul 6, přičemž jsem si polovinu (1500,-) zaplatila sama, z toho co jsem si uspořila, ale docela mě zklamalo, že se mi pořád seká.. asi ho budeme reklamovat.. ne asi, ale určitě :) Jinak, gratuluji k mobilu :) Samsung Galaxy S3 se mi taky líbí, ale otázkou je cena a za nějakou dobu budou lepší ty telefony a tento bude prakticky za pakatel :)

PS. Co se týče redaktorek, už jsem o tom přemýšlela v říjnu, ale nedostatkem času jsem se k tomu nedostala.. takže bych to případně udělala tak, že by se prohlédl archiv kdo a kdy naposledy psal a podle toho by se rozhodlo kdo zůstane a kdo ne.. a samozřejmě by se ony redaktorky zkontaktovaly na facebooku, že se nemusejí namáhat a nervovat se psaním na blog. V první řadě bych asi vyhodila Beth, protože co vím, tak poslední článek napsala zhruba v lednu a už uběhl rok a ona se ještě nevrátila + není aktivní ani na vlastním blogu, takže bych si tipla, že už o redaktorství nemá zájem, ale to samozřejmě není všechno.. :) a bychom mohly pohledat někoho nového :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama