Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Literární soutěž - info

20. prosince 2012 v 17:58 | Terka |  Tereza´s Diary
  • Takže, vzhledem k tomu, že jsem vám před nějakou dobou - již dlouhou dobou - slíbila jednu literární soutěž a stále jsem o ní nic nenapsala, tak napíšu krátké info oč půjde, kdo se může přihlásit, kdo bude hodnotit, apod.
  • Jinak, omlouvám se za dlouhodobou neaktivitu, důvodem je škola. Na malou chvilku teď jsou Vánoční prázdniny, takže se budu snažit přispívat jak sem, tak i k sobě na blog. A důvod, proč jsem si na tento blog vlastně vzpomněla je ten, že v tom nechci nechávat Greeniu samotnou i když si myslím, že by to určitě zvládla :)

***

O co půjde?


- O ZIMNÍ literární soutěž. Odstartovala bych ji tak začátkem Nového roku. Zatím nevím přesné téma, to vám řeknu až jak soutěž začne, ale bude to zimní téma, to vám můžu říct celkem jistě.

Kdo bude hodnotit?


- V první řadě já. Pak bych chtěla poprosit o po
moc Greeniu + ostatní redaktor(k)y a možná i někoho z řad pomyslného publika.

Kdo se může přihlásit?


- Všichni. Tedy, téměř všichni.
- Minimální věk je 13 let, maximální věk je 99 let, takže je prakticky neomezen.
- Podmínkou je, aby jste již nějakou dobu, v ideálním případě rok, psali povídky, ale samozřejmě můžete být pouze začátečníci, kteří píší pouze měsíc, ale v přihlášce bych doporučila uvést jak dlouho vlastně píšete.


Důrazně doporučuji: předem si místo zarezervovat, abych věděla kdo se přihlásí atd. a tím pádem případně domluvila s nakladateli nějaké věcné ceny v podobě knih.


Děkuji za účast,

redaktorkám děkuji za případné hodnocení,

Terka

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama