Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Hohohouu.... Merry Christmas!

24. prosince 2012 v 8:35 | Greenia
Dnes nastal ten den na který většina z nás čekala. Ať už to je babička nebo nějaká šestiletá holčička. Všichni se těší na Vánoce. Je tu, ale jeden malý rozdíl. Dospěláci se těší na tu vánoční pohodu, na to jak jsou všichni spolu a na to, jak se jejich děti budou tvářit u stromečku. Děti zase očekávájí plno dárků, o které si Ježíškovi napsali.
Myslela jsem si, že čím budu starší, tím budu Vánoce míň prožívat. Ale je to naopak. Už se nemůžu dočkat až usedneme ke stolu, zapálíme advnetní věnec, pustíme si koledy a začneme jíst. Poté se přesuneme ven, pouštět prskavky a až potom jdeme rozbalit dárky. Tenhle rok se obzvlášť těším, protože bych konečně po "sto letech" mohla dostat mobil...
Ale jak říká většina, Vánoce nejsou o dárcích. Vánoce jsou vážně o rodinné pohodě. A i když pod stromečkem nenajdeme to, co chceme, budeme rádi, že jsme zdraví :)
Chtěla bych vám jménem celého blogu a redaktorského týmu popřát šťastné a veselé. Ať se vám dnes splní všechny vaše přání. Do nového roku všem blogařům hodně úspěchů. Takže zítra zase tady na blogu. Já už tu dnes oxidovat nebudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama