Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Čokoláda

25. prosince 2012 v 17:19 | Greenia
Článek o čokoládě. Nebudu vám sem psát její historii nebo tak něco, ale napíšu vám sem 3 fakty, které jsem nedávno četla na nějakému blogu/stránce.
O čokoládě se říká, že se po ní tloustne. Není to, ale tak úplně pravda, protože když si koupíte kvalitní hořkou čokoládu, tak vám to dokonce může pomoci zhubnout. Snižuje to totiž chuť na sladké a tučné jídla. Na druhou stranu vám určitě neprospěje, když sníte celou čokoládu na posezení.

Věřte nebo ne, čokoláda je jako sex. Když totiž sníte kousek čokolády, tak se vám do těla vpouští hormony štěstí. A to způsobuje, že se cítíte šťastně a uspokojeně, stejně jako při sexu.

Taky o čokoládě slýcháme, že se po ní kazí zuby. To, ale taky nemusí být pravda, protože určité množství kakaa (toť hlavní přísada do čokolády) zubům prospívá a zabraňuje průniku bakterií. Ale stejně doporučuji si po čokoládě vyčistit zuby.
Já jsem na čokoládě hrozně závislá, ale nedávno mi ji ve škole trošku znechutili. Hráli jsme nějakou trhlou čokoádovou hru. Šlo o to, že jsme krájeli v rukavicích příborem čokoládu. Vysvětlila bych vám to dopodrobna, ale stejně byste to nepochopili :D Jednoduše v tý čokoládě potom byli vlasy, jak nás to hrálo asi dvacet a jedli jsme to jedním přiborem. Musím říct, že tolik DNA jsem v puse ještě neměla ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama