Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Název?

3. srpna 2012 v 15:18 | Sam Vain |  Samovo
Ahoj, ahoj, ahoj.

Po velmi dlouhé době mi došlo, že blogování není zase tak velká ztráta času jak to začalo vypadat v posledních dnech školního roku, kdy jsem s tím sekl. Určitě chápete, že začínaly prázdniny, pak jsem odjel na tábor a po příjezdu domů už jsem neměl ani chuť psát vlastní blog, natož pak tento. Proč se tedy po měsíci neaktivity zase ukazuji? No, určitá odpověď asi neexistuje ale pár menších by se možná i našlo. Takže - první důvod by mohl být ten, že jsem poslední měsíc prázdnin nestrávil flákáním ale ještě něčím horším - pomalou, téměř sedavou prací a proto můj život zase potřebuje kapku okořenit. Na to vlastně navazuje další věc a toje ta, že z důvodu nudy jsem začal natáčet tzv. Let's Playe z her. Vím že tento blog je spíš pro děvčata a já v něm nemám místo, ale napsat jsem to sem musel. Pokud by měl někdo zájem zjistit co to vlastně je tak máte možnost zde.

Další důvod proč jsem se rozhodl zase jednou přispět je ten, že mi to zkrátka chybí. Já si prostě jednou za čas musím sednout a začít datlit do klávesnice, jinak mám potom abstinenční záchvat.

Důvod třetí a asi poslední, který mě napadá je ten, že jsem si před chvílí procházel Srdce blogu a našel jsem příspěvek od naší šéfredaktorky Terky a bylo mi líto že jsem s tím švihl.

To by bylo asi tak vše, co mi momentálně leží na srdci. Uvidíme jak dlouho mi tahle psací eufórie vydrží :)

Samuel Vain
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama