Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Deny - Profil

24. srpna 2012 v 12:09 | Deny |  Redaktoři
Muhehe. Takže ode dneška (nebo včerejška, kdy jsem obdržela email o přijetí, ale nestihla jsem udělat profil :D) vám tu budu oxidovat sebou a svými články, jakožto moderátorka.
No a tady tedy máte něco o mě.
Příjemné čtení ;D


/Fotografii nepřidám, byste se mě lekli :D/
Jméno: Denysa (jo, má tam být měkké i, ale já si zakládám na tvrdém ;P)
Příjmení: Quil (pravé neuvedu, myslím, že po tom nikomu nic neni :P)
Datum narození: 12. 9. 1999
Povolání: Žákyně ZŠ (a taky Blogerka! :D)

Zájmy a činnosti

Film: Poslední dobou mě berou převážně Disneovky a to hlavně ty hraný. Avalonská střední, Rádio Rebel, Lemonade Mouth, Ne-Přátelé, Princezniny Deníky, klidně i Hannah Montana a další. Od Disneyho beru i seriály. Kouzelníci z Wawerly, Sonny ve velkém městě, již zmiňovaná HM a další, ale to už zas odbočuju.
Ovšem abyste neřekli. Dost se mi líbili například i filmy Chceš mě, Chci tě, Abraham Lincoln vs. Zombie, Otec prasátek, Street Dance, Lets Dance a další.
Bez mučení se taky přiznám, že se podivám i na ty pohádky Barbie :D (Jo a posledně sem se u jedný málem rozbrečela e.e""" xD)

Hudba: Každou chvíli mě bere něco. Vždycky to bývá jeden autor nebo písnička a jsem schopná poslouchat to furt dokola (a taky tak činim :D).
Konkrétně poslouchám třeba SharkaSs, Rebella Reprezenta, Ewu Farnou, Jayk3M, Koblížk!, JB, 1D, Celeste Buckingham, Olgu Lounovou, Katy Perry, Lindsey Stirling, Terezu Kerndlovou a další.

Koníček: Především blogování a k tomu už patří také dost psaní. Psaní povídek, ale i deníčku nebo úvah a článků na téma, šak to znáte ne? :D Dále ovšem také grafika. Občas se něco pokusim nakreslit/namalovat nebo vyfotit.
Na sport jsem dřevo, takže ten určitě ne. Tělocvik ve škole mi stačí! :D

Spisovatel: Oblíbených spisovatelů moc nemám. Obvykle mi je totiž celkem jedno, kdo danou knížku napsal, zajímá mě knížka. Ale přeci jen jsou tu i dva autoři od kterých se mi líbí všechno co jsem četla, sice toho není moc. Jedná se o dvě spisovatelky v první řadě Meg Cabot, která si mě získala především sérií Princezniných Deníků, které prostě miluju. Četla jsem od ní i jiné knihy, například Hrdinkou snadno a rychle a Hrdinka říká ano či Holčičí pravidla a plánuji začít číst Mediátora, a pokud seženu, i další knížky.
No a tou druhou je česká spisovatelka, Míša Burdová, která si mě získala Křišťály moci, její druhou knihou. Předtím vydala ještě Poselství jednorožců, které u nás v knihovně bohužel nemají. Ovšem četla jsem na její blogu i nějakou tu povídku a ta se mi také moc líbila.
Jednou bych chtěla být, jako ony. Protože ony jsou úžasné…

Jídlo: Hm, v tomhle ohledu jsem celkem vybíravá no :D Oblíbené jídlo, já nevim jim plno věcí a všechny mám ráda a vybrat nějaký oblíbený je těžký, takže tohle asi vynechám :D
Ještě tak poznamenám, že jsem dost na sladký, který teď potřebuju omezit no :/ xD

Povaha: Náladová, často protivná anebo naopak jebnutá, snílek, stydlivá, úchylná. Jsem optimistka i pesimistka, záleží na náladě no :D Také jsem, ale i trochu urážlivá, výbušná a poslední dobou i žárlivá. Jo a ani jedna z těch věcí se mi nelíbí D': xD

Sny do budoucna: Já snad ani nevím. Nevím úplně jistě co bych jednou chtěla dělat. I když hrozně ráda bych byla spisovatelkou, ale mám strach, že se mi to nepovede :/ Na druhou stranu přemýšlím a dělám si legraci, že jednou budu psycholožka :D A už díky pár lidem i s praxí! :D No kdo ví, moje názory se můžou měnit a tak se můžou měnit i mé sny.
Ale jedno vím: Chci být konečně šťastná…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama