Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Chtělo by to tu opět rozjet!

20. srpna 2012 v 10:02 | Tereza |  Tereza´s Diary
Asi vám neušlo, že se to tu poslední dobou moc nehýbe a nikdo tu pořádně nic nepíše.
Já bych měla pár nápadů, které by vás určitě mohli zaujmout.  • V první řadě chystám literární soutěž o věcné ceny od Fragmentu, teda, pokud se všechno povede. Teď jsem ve fázi, kdy hledám mezi ostatními redaktorkami někoho, kdo bude společně se mnou hodnotit. Nejraději bych, kdyby hodnotili všichni, ale to se nejspíš nestane..
  • Náš blog oslavil tento měsíc svůj první rok a tak bych měla nápad na nějakou párty nebo tak něco, protože 1. narozeniny už se nikdy nebudou opakovat. Ještě uvidíme. Nejlepší by bylo, kdyby ostatní redaktorky, redaktor a já samozřejmě taky napsali nějaký článek na kterém si dali záležet hrozně moc a zveřejnili ho všichni ve stejný den jako dárek tomuto webu, ale samosebou se můžete zúčastnit i vy ostatní! Stačí když napíšete ve wordu nějaký článek či příběh, pošlete ho na e-mail internet-magazine@email.cz a předmět dáte DÁREK + Doplníte přezdívku a web.
  • Zkusím konečně dopsat nějakou z mých povídek, které ještě nejsou ukončeny (přesně dvě). Možná ještě Objev roku trochu poopravím, aby se to dalo číst + Záhadný sen taky dopíšu. Budete se divit jak to dopadne.
To by mělo být vše.
Doufám, že se těšíte :)


Tereza Mikulová
šéfredaktorka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama