Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Biký - profil

23. srpna 2012 v 11:08 | Biký |  Redaktoři
Odedneška začínám psát na tenhle blog, a chci se vám trošku představit. :)
Jméno: Bohumila
Příjmení: Zoubková
Datum narození: 14. 8. 1998
Věk: 14
Povolání: Žákyně ZŠ

Zájmy a činnosti

Film: Mezi moje nejoblíbenější filmy patří Na vlásku, LOL, sága Harry Potter nebo třeba Zkažená úča. Více než filmy sleduji své oblíbené seriály - The Big Bang Theory, Dva a půl chlapa, příležitostně HIMYM a jsem závislá na seriálu Pretty Little Liars. Myslím, že kdo viděl alespoň jeden díl, to pochopí. :)

Hudba: Poslouchám od všeho něco, spíš mám oblíbené písničky, než interprety. Ale kdybych teda měla aspoň někoho uvést, tak asi Rihanna, Majk Spirit, Koblížci, Avril Lavigne.. taky Justin Bieber nebo One Direction. (nezabíjejte mě za to, prosím!)

Koníček: Dříve jsem jezdila na koních, teď už moc není kde, takže momentálně spíš hledám stáj. Miluju čtení, když se do nějaké knížky začtu, nejdu spát dřív než ju nepřečtu (je u mě normální přečíst knihu za den, dva). Asi to zní divně, ale občas se i ráda učím, nebo uklízím, ale jen když si můžu pustit písničky. Ráda taky chodím ven se svými přáteli, ale občas jsou chvíle, kdy chci být jen a jen sama.

Spisovatel: Tak, nějak oblíbené spisovatele nemám, spíš jen knížky - Twilight (milionkrát lepší než filmy!), Harry Potter, Chvíle před koncem nebo Počertěná.

Jídlo: Co se týče jídla, jsem vybíravá, nebo to alespoň trvdí mamka. Nesnáším kapustu, zelí, hovězí maso (i když občas ho musím sníst kvůli mamce:X), párky, hrozny.. je toho víc. Zato miluju muffiny, vafle, špagety, kyselý žížalky a cookies.

Povaha: Už od malička jsem zvyklá být sama, nemám sourozence a rodiče jsou rozvedení. Bydlím u mamky, ale ta je skoro pořád v práci, ale už jsem si zvykla. Mám docela problémy s tím, někomu věřit a skamarádit se. Jsem tichá, ale když chci, umím pořádně zařvat, snažím se být přátelská, ale občas mi to nejde. Jsem zvyklá pomáhat ve škole lidem, hlavně jim psát odpovědi a úkoly. ;)

Sny do budoucna: Jo, to vážně nevím. Učitelka, psycholožka nebo lékárnice. Vím, že něco z toho, ale nevím, kdy se konečně rozhodnu. Ale hlavně bych chtěla mít zdravou rodinu. Přítele a dvě děti, Tadeáše a Elu (ne, nechci se vdávat).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama