Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

A co je to LP?

5. srpna 2012 v 9:25 | Samuel Vain |  Samovo
Zdarec!

Tak se dnes zase hlásím, abych vám představil jednu moc zajímavou formu tvorby. A co že to je? Lp! Nemyslím staré gramofonové desky ani kytary typu Les Paul. Dnes bude řeč o Let's Playích!


Let's play, jak už si určitě někteří z vás, co oplývají schopností mluvit anglicky, znamená něco jako pojďme si hrát. Je to v podstatě takový druh zábavy, při kterém si hráč (Let's Player) sedne k počítači, nasadí sluchátka s mikrofonem a začne natáčet videa z her, které průběžně komentuje.

Možná to vypadá, že to nebude moc zábavné, ale to je omyl! Někteří čeští LPlayeři dosáhli na kanálu youtube přes několik tisíců odběrů a několik milionů shlédnutí!

Já abych pravdu řekl, začal jsem s LPlayi teprve teď 2. srpna, protože mě to natáčení neskutečně chytlo a pořád mě baví. Už mám 3 odběratele, což je pro mě obrovské číslo :D Jako ochutnávku vám sem přihodím jedno své kratší video. Pokud se vám zalíbí tak like a odběr a pokud ne, tak se podívejte na někoho lepšího (vřele doporučuji třeba Minecrafáka nebo Gonkiho)

To by bylo pro dnešek vše, já se s vámi loučím a zase někdy příště :) SV

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama