Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Leština

9. června 2012 v 14:45 | Ann |  Ann's diary
V sobotu 2. 6. jsem byla 2 km od naší vesnice v další vesnici(je o něco větší, ale taky vesnice), jmenuje se Leština.. Byly to oslavy Dnu dětí a výročí Vápenky Vitošov. (v CČ uvidíte fotky, které jsem pořídila+podpisy)Přijeli jsme tam asi o půl 6, když zrovna začínala hrát hudební skupina Hamleti. V této skupině hraje Aleš Háma a Dalibor Gondík, ještě nějaký režisér a jeden cizinec co studoval v ČR na konzervatoři..
Po jejich vystoupení jsem popadla mamku, kartičky a fixu a šla jsem si sehnat fotku a podpis.. :)
fotka+podpis s věnováním od Aleše Hámy.. :) (omlouvám se, že je horní fotka otočená, ale v počítači to otočený mám a sem se mi to neotočilo, tak nevím..)
fotka+podpis s věnováním od Dalibora Gondíka.. :)
Takže potom následovala místní skupina VKV, velmi dobří Jumping Drums(ti byli vážně dobří, kdybyste je slyšeli, jak hrajou na ty bubny:)) no a potom, dlouho očekávaní No name.. Měli hodinu zpoždění(ano, za to nemohli, nějaké technické problémy), ale že nepřidali ani písničku a i když tam na ně fanoušci celou dobu čekali, tak se ani jednomu nepodepsali, tím u mě klesli.. Ano, jsem jeden blbý bezvýznamný člověk, ale co..
Kdyby mi mamka nezískala podpis od jednoho pána S.O.S(ti tam byli, kdyby se náhodou něco stalo), tak bych šla domů bez podpisu No name.. Jsem na ně naštvaná, ale jsem ráda, že mi mamka aspoň ten podpis sehnala.. :)
Tak, to je poslední fotka z téhle akce, co vám sem dávám, napíšu vám zase v pondělí.. :)

Mějte se hezky,
Ann
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama