Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Forever in my heart - 2.díl

21. června 2012 v 20:28 | Greenia
Forever in my heart
2. díl

Donesla jsem jim jejich objednávku a dál si hleděla své práce, protože lidí tam bylo až-až. A tak jsem si kluků z One Direction přestala všímat. Kluci, ale byli opačného názoru. Pokřikovali na mě, hvízdali, smáli se. Chvilkami to bylo nepříjemné, ale pořád jsem si říkala, že když se neotočím, tak je to přestane bavit. Mýlila jsem se, kluci měli výdrž. A tak jsem se otočila. Jediné, co jsem viděla bylo, jak ten blonďák všechny okřikoval, aby na mě přestali křičet. Dá se řici, že mě ochraňoval. Byl tak strašně roztomilý.
Rozhodla jsem se, že půjdu k nim. Došla jsem ke stolu, ale najednou mě oslepilo pruhované tričko. Trošku jsem odskočila, ale jakmile ke mě natáhl ruku se slovy: "Když už tedy s námi půjdeš na ten večírek, tak by bylo dobré kdybychom věděli tvé jméno a ty to naše, nemyslíš? Takže já jsem Louis. Pro tebe, ale klidně jenom Lou."
"Já jsem Deborah. Pro vás, ale jenom Deborah." uchechtla jsem se a podala mu ruku. Zatvářil se trochu kysele a začal ukazovat na další členy kapaly. "Tohle je Zayn, Liam, Harry a v neposlední řádě Niall." ukazoval postupně po klucích. Když jsem se dopředstavili, tak jsme si začali povídat. Povídali jsme si jako dlouholetí kamarádi. V tom nejlepším mi na rameno, ale někdo poklepal. Já jsem se jenom naštvaně otočila a řvala jsem: "Co to kurva děl..." jakmile jsem spatřila, kdo to je, okamžitě jsem ztichla. "Na to samé se chci zeptat já tebe Deborah. Akorát bez toho ostudného slova. Můžeš mi vysvětlit, proč se tu vybavuješ s hosty, když je tady narváno až k prasknutí!? Nemyslíš si, že je to trošku trapné! Je nás tu pouze 5 a to včetně tebe a ty tu stojíš a směješ se na celé kolo. Můj pohár trpělivosti právě přetekl, Deborah! Dnešním dnem v Nando's končíš!" vykřikovala na mě moje šéfová. "Ale to přeci...." nenechala mě domluvit a začala na mě zase křičet. " Nechci slyšet žádné ale! Já jsem tě ráno varovala! Příjdeš o hodinu později. Potom tu stojíš a neobsluhuješ a nakonec se tu začneš bavit. Prostě a jednoduše tohle je tvá poslední směna." dokončila svůj proslov a odešla.
"Tak vám teda pěkně děkuju." otočila jsem se zpět na kluky. "Cože, ty to jako svaluješ na nás?" podíval se na mě vražedným pohledem Liam. "A na koho jiného?" podívala jsem se na něj jako na toho největšího blbce. "Co třeba na sebe?" odpověděl mi otázku Liam. Já jsem si uvědomila, že má asi pravdu, a tak jsem se usmála a klukům se omluvila, že jsem to svedla na ně. "Teď už, ale musím do práce. Zbývá už jenom hodina do konce mé směny a já bych chtěla obsloužit ještě pár lidí. Vy jste už dojedli, a tak vás chci poprosit jestli byste neudělali místo jiným." naznačila jsem jim, že by měli jít. Kluci to díkybohu pochopili a odešli. Niall se ještě ve dveřích otočil a zvolal: "Nezapomeň v šest tady. A vem si na sebe něco společenského".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blur Blur | Web | 22. června 2012 v 20:23 | Reagovat

Zdravím, bylo zahájeno 1. kolo SONC-2, sháněj si hlasy:
http://blur.blog.cz/1206/sonc-2-1-kolo-hlasujte
Přeji hodně štěstí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama