Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Zase já..

31. května 2012 v 12:38 | Ann |  Ann's diary
Takže, jako první se chci všem omluvit, že jsem v pondělí nic nenapsala, ale jsem nemocná, ležím v posteli a na počítač jsem se dostala až teď. Takže jsem se vám chtěla omluvit.. Teď přichází na řadu nudné povídání o mém životě..


Takže blíží se prázdniny, všichni si rychle dodělávají známky, já taky doufám, že to stihnu, ještě mě čeká zkoušení z Dějepisu(mám 1/2, ale 1 ani nechci, u téhle učitelky je i 2 vzácnost:) ), potom test z Přírodopisu(taky 1/2, přesně napůl, z toho mám asi největší strach), poznávačka z SPř(=Seminář z Přírodopisu, taky z ní mám docela strach, ale tak vyzdobím si pěkně sešit a třeba bych dostala 1.. Nemít 1 z volitelného předmětu mi přijde trapný..), no a jako poslední by to měl být asi Tělocvik(já vím, docela trapas, minulé pololetí jsem měla 2.. Chápete?! Ona mi dala 2! Jestli mi teď nedá 1, tak mi pokazí vysvědčení a já jí budu fakt do smrti vděčná, když mi tohle vysvědčení jde na střední školu.. Nemůžu za to, že jsem nikdy nebyla rodilá sportovkyně!).. Tohle je asi co se mé školy týče, nesnáším zkoušení a všechny testy atd.. na konci roku.. Skoro nikdy se mě to moc netýkalo, ale teď jsem si teda zadělala.. :/ Už se nemůžu dočkat prázdnin, až bude to stresový období za mnou.. :)
Tady si můžete poslechnout jednu písničku.. :)
+
chtěla jsem vás poprosit, kdo z vás by byl tak ochotnej a dal by mi 5 hvězdiček, moc by mi to pomohlo.. :)
Prosím.. :) Děkuju :)

Mějte se krásně,
Ann
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Dal jsi mi hvězdičky?

Ano
Ne

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 31. května 2012 v 19:56 | Reagovat

Ty budeš mít nádherné vysvědčení!:)
Já pokud se naučím ANJ slovíčka + ČJ, tak mám poze dvě trojky a to z (blbé) matiky a účta..:( Jen tiše závidím.;)

2 Internet magazine-Ann Internet magazine-Ann | Web | 2. června 2012 v 11:48 | Reagovat

[1]: Právě že ne.. :D Tak ty jsi taky na střední, pokud jsem pochopila.. :) Kdybych tě měla srovnat s mým bráchou, co je na střední, jsi rodilej génius :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama