Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Výstava Praha

7. května 2012 v 7:00 | Ann |  Ann's diary
Taaakže.. Ve čtvrtek 3. 5. jsme byli na výstavě v Praze.. Určitě ji každý zná, hlavně ti, kteří se dívají na Primu love, která dává na tuhle výstavu reklamy.. Všechny exponáty jsou z Číny a je to z lidí, kteří dřív žili.. Nejdřív když jsem to viděla, mi to přišlo divný. Ti lidi přece žili a oni je rozkrájeli..

Po 2 a půl hodinové cestě jsme vystoupili na hlaváku, byli jsme na Václaváku, na Karlovým mostě a pak jsme metrem jeli na tu výstavu.. Na prohlédnutí jsme měli hodinu a čtvrt, ale jelikož mě bolely nohy a měla jsem hlad, protože jsme pořád chodili a jedla jsem naposledy o třičtvrtě na 6 ráno a bylo 12, myslela jsem, že umřu hlady.. Prošla jsem to s kamarádkama za půl hodiny a byla jsem ráda, že sedím.. Potom jsme jeli metrem zpátky na Václavák, tam jsme měli od půl 2 do půl 4 rozchod.. Všichni šli do KFC, protože bylo nejblíž a tak jsme se rozhodly, že půjdeme do Mekáče, abysme si sedly.. :D Ale to bysme nebyly my, kdyby jsme Mekáč nepřešly.. :D Tak jsem se vracely a tam se sednout nedalo, tak jsme šly stejně do jinýho :D Pak jsem šla s J. a s M. do New Yorkeru, J. po chvíli odešla, že se půjde podívat po nějakých brýlích a já s M. jsme si zkoušely oblečení a fotily se..:D (Bohužel) jsem narazila na krásný šaty a když jsem si je zkusila, rozhodovala jsem se, jestli je koupit, protože byly slevněný a já jsem měla svoje peníze.. Kdybych žádný neměla, nic bych si nekoupila :D Ale jsem ráda, že je mám, mamce se taky líbí.. Potom jsme jeli zase 2 a půl hodiny zpátky domů vlakem a o půl 7 jsme byli na nádraží.. V pátek jsem už nešla do školy, protože jsem celou noc nespala a myslela jsem, že umřu, jak mě bolelo břicho..
Tak to už je pro dnešek všechno, stejně si to určitě takový dlouhý nikdo nepřečte :D A omlouvám se za moje bysme a abysme, ale mně se bychom a abychom nelíbí :D Mějte se hezky..

S pozdravem,
Ann
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Thalia Thalia | Web | 12. května 2012 v 10:35 | Reagovat

Učitel biologie nás tam plánuje vzít také, tak jsem zvědavá... přijde mi to docela zajímavé, na druhou stranu to ale bude nápor na žaludek :D

2 Internet magazine-Ann Internet magazine-Ann | Web | 12. května 2012 v 15:45 | Reagovat

[1]: Tak jako určitě je to zajímavý prohlídnout si, co máme v těle.. Ale něco tam bylo fakt nudný a byla mi z toho fakt ,,dobře" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama