Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Team Fortress 2

20. května 2012 v 20:55 | Sam Vain |  Samovo
Čau. Tak jsem se konečně rozhodl že napíšu první článek, který by tu stejně nebyl nebýt jedné naší redaktorky, která mi poradila co napsat. Rada zněla, ať zkusím napsat článek o nějaké počítačové hře. Nejdřív mě to zaskočilo, protože já jsem nikdy k počítačovým hrám vztah neměl, nicméně jsem si na jednu dobrou hru vzpoměl a tak opráším vzpomínky a poreferuji vám o ní.

Team Fortress 2 je online hra pro více hráčů vydaná pod firmou Valve a provozovaná na Steamu. Je to od stejné firmy jako je například hra Counter Strike.
V TF2 není daný nějaký příběh nebo děj, či jen náznak. Prostě se přihlásíte do hry, zvolíte server a hrajete. Hra se dá rozdělit do několika druhů. Například některé mapy jsou vyrobené pro typ hry, kde máte za úkol ukrást nepřátelskému týmu kufříky s "inteligencí". Jindy zase máte tlačit vozík s bombou a opoziční tým vám v tom musí zabránit.
Můžete se připojit do dvou týmů - tedy k modrým a k červeným. Když si zvolíte tým, tak dostanete na výběr mezi devíti různými třídami postav, které pak během hry můžete měnit. Patří mězio ně například medik, špion, inženýr a sniper.
Celé je to posazené do animované grafiky a musím přiznat že některé chvilky byly vážně vtipné. Na závěr přidávám jedno česky dabované video, které musíte vidět, abyste si představili jaká tato hra je. Doufám že se vám tento článek líbil. Sam Vain.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikneš?

Ne
Klik!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama