Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Katty - profil

19. května 2012 v 13:23 | Katty |  Redaktoři
  • Trošku jsem se rozepsala a něco málo si přidala, snad to nebude vadit ^^Jméno: Kateřina
Příjmení: Prokopová
Datum narození: 23. 11. 1995
Věk: 16 let
Povolání: Studentka SŠ

Zájmy a činnosti


Film: Jakožto Asiofil mám v oblibě spíš seriály (dorama, anime), než filmy. Mezi takové moje nejoblíbenější patří Koizora, Boys before flower či Kashimashi. Ráda se ale podívám i na ty "normální" filmy, mezi nimi ale žádný oblíbený nemám.

Hudba: Jednoznačně u mě vládne K-POP (korejský pop), občas si ale poslechnu i J-POP (japonský pop). Na americkou (a vůbec jinou) hudbu mě moc neužije, ale i nějaké výjimky se najdou.

Koníček: Kreslení, tanec, šití, anime, cosplay…jednoduše :D

*Zájmy: Zajímám se tedy o Asii. Přesněji řečeno o Jižní Koreu a Japonsko.

Spisovatel: Přiznám se tedy, že moc nečtu, ale kdybych si měla vybrat, tak mojí neoblíbenější spisovatelkou je Hortense Ullrichová.

Jídlo: Jsem docela vybíravý tvor. Cokoliv s koprem či okurkou => ŽBLE. Naopak miluju ryby. Spíš mořský potvory obecně.

Povaha: Za normálních okolností jsem celkem hodný a usměvavý tvor. Pokud mě ale někdo naštve, umím i kousat, škrábat a flusat oheň. Za normálních okolností jsem introvert a hodná holčička. V přítomnosti přátel ale už takovej suchar nejsem. Jsem docela náladová (což jsem zdědila po mamce), žárlivá, lakomá a občas i líná. Jinak mou povahu doprovází ještě různé fóbie, např. strach z výšek, vody, velkého množství lidí, krve, klaunů apod. …

Sny do budoucna: Kdysi bylo mým snem nakreslit vlastní komiks…to ale nějak padlo. Jinak žádné sny nemám.

*Co všeobecně nemám ráda: Čekání (nevím proč, ale vždycky jsem všude první), zamotaná sluchátka, a když mi někdo říká, že jsem prcek (156cm není málo!! :DDD). Pak tedy nemám ráda kopr, okurky, výšky, vodu, velké množství lidí, krev a klauny.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama