Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Ann - profil

23. května 2012 v 11:34 | Ann |  Redaktoři
Takže jako čtvrtá se vám představím já.. :)
/Fotka z letošní zimy :)/

Jméno: Anna
Příjmení: Krmíčková
Datum narození: 18. 9. 1998
Věk: 13 let
Povolání: Žákyně ZŠ

Zájmy a činnosti


Film: Asi nic oblíbeného nemám, dívám se skoro na všechno, že bych měla přesný film, který se mi líbí a budu ho sledovat pořád dokola, to ne.. :)

Hudba: Poslouchám takový Pop, R'n'B atd.. Mezi moje oblíbené zpěváky(zpěvačky) patří: Rihanna, Beyoncé, Martin Harich(zabijte mě třeba za to).. Poslouchám prostě všechno, co se mi líbí.. :) (PS:Nesnáším 1D)

Koníček: Mezi moje koníčky patří taky blogování, prostě psaní, ale češtinu a sloh úplně nesnáším, potom to je z velké části taky lakování nehtů (to můžete vidět i na blogu), hra na kytaru, zpěv.. Zpěv je to nejúžasnější, co znám.. ;)

Spisovatel: Takže.. To asi bude hodně krátký.. I když tohle je blog, tak občas čtu a oblíbeného spisovatele fakt nemám, protože prostě proto.. :D

Jídlo: S jídlem je to u mě fakt těžký.. Hodně toho nejím, takže aby mi něco fakt chutnalo, musí to být buď rodina, nebo fakt dobrý kuchař.. :D Pár příkladů, co nejím: brokolice, vařený hrášek, kukuřice, vajíčka, špenát, dušená mrkev, kapusta.. No byli bychom tu na dlouho.. Mezi oblíbená jídla patří: pizza, šunkové rolky plněné sekanou se sýrem a s kaší (to je fakt dobrý, někdy to zkuste) .. No nebudu to nějak přehánět, je to blog, ne časopis o vaření :D

Povaha: Jsem líná, nechce se mi uklízet (ale když se do toho pustím, uklidím fakt všechno), nesnáším se za to, že si koušu nehty, občas jsem výbušná, ale taky milá, kamarádská, spolehlivá.. :)

Sny do budoucna: Moje sny? Chtěla bych být zpěvačkou.. Vím, že se v dnešním světě dá na sebe upozornit lehce, ale dobrých zpěváků je málo a ne všichni si zaslouží být slavní a vydělávat tolik peněz.. Vím že cesta k tomuhle snu bude ještě hodně trnitá, ale já se pokusím si to splnit.. :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama