Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

E? Co to?

31. března 2012 v 17:40 | Terka M. |  Topics of Week
Moc a moc se vám omlouvám, že jsem včera nepřispěla, ale teď nemám moc času. Byla jsem u babičky, kde jsem i spala, protože jí není pořád nejlépe. Pak jsem (ještě včera) vrátila knížky do knihovny a půjčila si knihu Císařova hrobka. Uvidíme co to bude.. a uvidíme jak dopadne čtení povinné četby přesněji Povídek Malostranských.
Ale když jsem to nacpala do TT, tak k němu musím i něco napsat, aby se neřeklo a doufám, že tu zase nějaký chytrolín nebudu křičet, že to nepatří do tématu týdne, protože patří.
Ach, jak ráda bych vraždila.:DD

**********
Já jsem já a to se nezmění. Jsem Tereza Mikulová.
Nikdo není dokonalý a nehledej chyby u ostatních, ale u sebe.
Tohle bych přišila kámošce do hlavy. Zašila bych to tam i rodičům, protože mě v poslední době dost štvou. Všichni mě štvou. Tipuju, že tyhle "parádní" dny začali v neděli když jsem dostala zákaz na PC a od té doby to jde s mým životem z kopce. Vše, co jsem si budovala je rozbité na padrť a já mám chuť vraždit. Obrovskou chuť vraždit. Ne, nebojte sama sebe ne, ale nejradši bych každému, kdo mě takhle v poslední době s prominutím nasral udělila lekci. Bohužel se k tomu nikdy nezmůžu. Furt se musím jen ke každému doplazit po kolenou, že? Ale ne, tentokrát ne. Tentokrát se doplazí oni, ať chcou nebo ne.

Článek plný nenávisti vám přinesla Tereza, šéfredaktorka tohoto internetového časopisu. Nashledanou! (= Už mi fakt hráblo?)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LukasLongr LukasLongr | E-mail | Web | 31. března 2012 v 19:29 | Reagovat

Pěkný. Taky zrovna čtu stejnou povinnou četbu. Docela ujde podle mě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama