Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

23. 3. 2012 - stručný popis :(

24. března 2012 v 21:22 | Tereza |  Tereza´s Diary
Ahoj,
omlouvám se, že jsem včera nepřispěla žádným článkem, ale neměla jsem přístup na internet poněvadž a jelikož jsem byla u babičky. V poslední době je nějaká podivná. Nedávno byla v nemocnici na pozorování.. ani nevím co jí zjistili. Dalo by se říct, že tam ležela na prd. Jedno jí léčeli a z druhého onemocněla. Lékaři fakt na dvě věci. Na co chcou vysoké platy jak nevím co, když neumí ani nic diagnistikovat. Furt po nás chtějí jen prachy, prachy a prachy.×××××
Na babičku jsem hodinu čekala na schodech. Divím se, že jsem neusnula. Porád jsem jen čuměla do blba a na číselka výtahu. Babiččino patro vyjelo jen jedenkrát - když jela její sousedka. Mi alespoň otevřela chodbičku, když už jsem musela čekat. Jsem si hodinku poseděla na schodech tedy. Pak mi volala mamka, že se babičce nedovolala, tak ať se mrknu před barák. Nedošla jsem tam a hned po výstupu z výtahu v přízemí uvidím babičku. To jsem měla ale kliku, co? :D Tak jsem se ani nedošoupala ven z výtahu a už jsem jela zase nahoru. Pak jsem babičce řekla, ať zavolá mamce aby věděla že je vše v pořádku a tak jí tedy zavolala. Podrobnosti snad vědět nepotřebujete nebo jo?

×××××
A tak jsem tedy u babičky spolu s bráchou spala. Odpoledne jsem jí koupila Magnesiu a Střelný chleba. Babička si pospala a už jí hned bylo lépe. Ale stejně myslím, že ta magneska pomáhá. Vždyť přece co je hnusné, to organismu prospívá.:)

×××××
PS. Hezky jsem se rozepsala.:D
Tak se tedy mějte!
Tereza
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama