Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Objev roku 11. Část

25. února 2012 v 19:47 | Tereza |  Objev roku
V minulém díle jste se dočetli, proč byla Jennyiná matka naštvaná..
Jack se změnil bohužel k horšímu a vleče Jenny do ložnice.
Znásilní ji nebo mu nějak uteče?
Dozvíte se v cč.!


Co se Jackovi stalo? Ptám se sama sebe zatímco jsem násilím vlečena do ložnice. Zastavím se a Jack se na mě podívá, zařve co si to o sobě jako myslím a smekne se mnou.. já se neudržím a spadnu dopředu. Jack se na mě podívá ještě zuřivěji než před chvílí, pak se mile usměje a řekne "Copak drahoušku? Vstávej." nabídne mi ruku a řekne milým tónem, neposlechnu..
úsměv se změní v řev... silný a zuřivý řev. "Co si to o sobě myslíš ty děvk*! Si o sobě trochu moc myslíš, ne?!" mojím se ho, ale nechci to dát znát.. bohužel to poznal. Už vím proč se s ním tenkrát Cindy rozešla - kvůli jeho chování. Jak jsem mohla být tak blbá? To je d*vkař! Proč jsem nechtěla Mickyho? Já jsem fakt blbá. "Nepřekážej ty blbko!" Zařve na mě v mém snění Jack a mě se nahrnou slzy do očí.. začne ze mě strhávat neopatrně šaty a pak do mě násilím vnikne. Nikdy jsem si nepomyslela, že moje poprvé bude probíhat zrovna takhle.
Začnu brečet, naříkat a nadávat mu. "Sklapni ty krávo nebo ti znovu zalepím pusu!" Zase na mě zařve a já zmlknu.

***

Dvacet minut.. dvacet minut a Jack ještě neskončil. Co si počnu?
Kousla jsem ho a on zařval bolestí. Pak do mě znova vnikl a já stále křičím. On mě pak opětovně zalepí pusu a připoutá ruce k posteli. Když v tu chvíli někdo zazvoní a já se začnu v duchu radovat.
"Počkej tady ty mrcho!" řekne výhružně a já si v hlavě ironicky řeknu A kam bych jako šla? Za chvíli se vrátí se svým kámošem a představí mě "Tak chlape, tohle je kurv* a zároveň můj dárek pro tebe k narozkám. Je jen tvoje a můžeš si ji vzít domů. Udělej si s ní co chceš, ale bacha, je divoká a neposlouchá!" řekne a zazubí se. Já se začnu potit "Udělal jsem předehru, ty ji vymrskej a já se budu dívat." ušklíbne se. ...

To by continued


1. Jak se vám líbí Jack?
2. Co myslíte, že ten jeho kámoš Jenny udělá?
3. Zachrání se Jenny? Bude mít nějaké následky?
4. Těšíte se na příští díl?
5. Líbil se díl?


Mějte se!
Zdraví Tereza
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama