Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Objev roku 10. Část

18. února 2012 v 20:35 | Tereza |  Objev roku
Jenny si myslela,
že už je to s mamkou vyřešené,
ale jak vešla do kuchyně,
přesvědčila se o opaku..
Co bude dělat? Vyřeší to nebo to nechá být?
Dozvíte se v cč.


Hned co jsem vešla do kuchyně, tak mamka vstala ze židle a šla ke mě.. už jsem myslela, že chce mluvit. Místo toho do mě drkla a jakoby nafoukaně odešla do ložnice. Říkala jsem si, že jí to přejde, ale po týdnu jsem přestala doufat. Nepromluvila. Ani mi neudělala snídani. Stále si říkám co se jí stalo. Urazil jí někdo? Nebo jí někdo volal? Několikrát jsem se jí zkoušela ptát co jí je a neřekla ani slovo.. pokaždé zalezla do pokoje a odtamtud jsem slyšela jen pláč.
Zeptala jsem se jí, jestli můžu jít s Jackem ven a ona se na mě podívala a už už jsem myslela, že promluví. Místo toho kývla hlavou na znamení nesouhlasu a já se sebrala, vzala si kabátek a šla ven.. v této tiché domáctnosti nebudu. Mamka se na mě jen smutně podívala a pak zase krájela cibuli.
Jak jsem vylezla ze dveří, tak potkám u Jackových dveří nějakou štíhlou blondýnu, která se na mě usměje a řekne nějaký naprosto nepochopitelný vtip. Chce se mi brečet.. jdu k výtahu a rychle ho přivolám. Je až v přízemí.. to zase bude trvat. "Ahój, holka! Nevíte kde je Jack? Neotevírá." zeptá se náhle blondýna a neustále se kření.
"Ne, netuším kde je Jack. Možná u své přítelkyně." řeknu zákeřně, ale asi jsem to moc nedomyslela.
"To asi ne.. já jsem jeho přítelkyně." začne se rozplývat a vzpomínat na ty jejich zážitky. Chce se mi zvracet a začnu pomalu ronit slzy. "Copak?" zeptá se starostlivě blondýna.
"Nestarej se a dej mě a Jackovi pokoj! Nikdo o tebe nestojí!" řeknu nepřejícně, ale ulevilo se mi.. jí asi ne, protože začne bulet a utíká po schodech. Já pak zazvoním na Jacka.
On za dvě minuty otevře a divným tónem řekne "Jé, čau kotě! Tebe jsem tu nečekal." já se ani nedivím.
"A koho si tu čekal?! Blondýnu co ani neumí zazvonit!" on se nervózně poškrábe na hlavě a jeho sebevědomí klesne na minimum, pak mě pozve dovnitř, ale já odmítnu.
"Co takhle někam ven?" zeptám se a on se začne vymlouvat, že se mu nechce a jiné podivnosti.. Chtěl mě podvést nebo co?
"Nechceš jít na věc?" zeptá se úchylsky a nepřilíš přitažlivě
"Jako na sex? Ne, díky.. prozatím." nahodím úsměvný úšklebek. On se jen tak nenechá a neustále mě přemlouvá.. stále říkám NE.
Pak se mě zeptá trochu vážněji a já už ho mám dost a proto na celý barák zařvu nevědomky "Ne, nechci sex!" jenže pak vyleze moje mamka ze dveří a začne se opět vyptávat co se to tu děje. Jsem ráda, že už se mnou mluví, ale tohle zrovna slyšet nemusela "Nic se neděje, mami." ona mi nechce věřit a začne na Jacka řvát.
"Co si to k mojí Jenny jako dovoluješ?!" a pokračuje "Já vím, že spolu chodíte, ale hned po týdnu spolu nemusíte mít sex, zvlášť když Jenny nechce." zdá se, že to Jack pochopil, ale já stále něco nechápu.
"Jak víš, že spolu chodíme?" zeptám se nechápavým tónem.
"Viděla jsem, jak se spolu líbáte ve dveřích a proto jsem se s tebou nebavila.. lhala si mi." vysvětlí a já to konečně pochopím.
Mamka pak odejde do bytu a já už se tam taky chystám, když v tom mi Jack chytne pevně ruku a nadrženě řekne "Tak si mě rozhicovala, že už na TO musíme jít." Prohlédne si mě a hrubě mě k sobě přitiskne a políbí. Já se bojím.. Jack mě táhne k sobě do bytu a já se snažím křičet, ale zalepí mi pusu lepící páskou a spoutá mi ruce takovými hnusnými růžovými pouty a vleče mě do do ložnice...

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

1. Co Jack provede?
2. Je vám teď Jack, když se takhle vybarvil sympatický?
3. Jaké bude mít Jenny následky?
4. Podívá se ještě někdy na Jacka pokud to provede?
5. Co byste řekli té blondýně, co přišla za Jackem kdyby jste byli na Jennyiném místě?
6. Líbil se díl?
7. Těšíte se na další?

Mějte se!
Zdraví Tereza
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama