Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Advise us

5. února 2012 v 16:55 | Greenia
Zakládám tu tenhle článek, protože...Si myslím, že někteří by tu chtěli,aby se tu zveřejnilo něco, co by se líbilo právě jim (doufám, že chápete, jak to myslím). No, tak zakládám tenhle článek s názvem "Advise us" v překladu sdělte nám.
Jde o to, že jsem vytvořila takový malý dotazník, je opravdu krátký nemusíte se bát. Jsou tam otázky na které můžete

odpovědět, jak chcete. Ať už kladně nebo záporně, jde hlavně o to říct svůj názor.
Zabere vám to ani né 5 minut, tak pokud vás o něco mohu poprosit, tak o to, aby jste mi napsali na mail studecka3@seznam.cz a já vám obratem dotazník pošlu. Je to anonymní dotazník, tedy pokud budete chtít. A nechci ho tady jen, tak zveřejnit, chci, aby ho dostali ty lidi, který chtějí tento blg podpořit a nebo jen ty, co chtějí tento blog zkritizovat xD Tak na, co ještě čekáte, šup, šup napište mi e-mail a vyplňte dotazník. Vše se dozvíte v mailu.

BONUS: Vymyslela jasem i takovou soutěž o nějaké ty menší ceny. Zůčastnit se můžu, ale jenom ti, kteří vyplní dotazník, protože ta soutěž je na koci toho dotazníku. A aby jsem vás dostatečně namotivovala, tak tady je ukázka, co můžete například vyhrát. Knížku, diplom, malý pohár, lak na nehty, doplňky(v podobě náramků,náušnic, slunečních brýlí...samozřejmě nové, poslala bych vám i účtenku) nebo nějaké bonbóny či čokoládu, možná i nějaké to tričko s jakýmkoli potiskem.

Doufám, že jsem vás dostatečně namotivovala a teď už budu jen čekat na ty, kdo to risknou :D

vaše plně očekávající
GREENIA
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama