Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Mám k smíchu spoustu věcí. Teď převážně některé blogerky.

23. ledna 2012 v 16:40 | Barunie |  Barunie´s Diary
Pokud některá jména blogerek nepochopíte, nebojte, původně to byl výsměšný článek na můj blog. A byl to článek psaný někdy ve čtvrtek minulého týdne, proto ty časové údaje ;D

Inteligence dnešních blogerek je celkem k smíchu. Hlavně mému. Od té doby, co se zrodila Krásná.cz se můžu občas udusit. Nebezpečí úrazu zaručeno!
Například dnes. Dneska je jakýsi článek Buď něčím výjimečná. Na blog jsem se podívala, ten mě odkázal někam jinam a pak jsem málem smíchy vybuchla. Zmíněná blogerka a ještě jiná se spolu hádaly o údajné kopírování. Jedna tvrdila, že první kopírovala od jiné blogerky, a ta obviněná zase tvrdila, že se jiná blogerka od ní inspirovala. Tyhle hádky mě málem zabily.
Božínku, není to jedno? Na internetu vidíte plno zkopírovaných věcí! I já kopíruji, většinou jsou to obrázky ke článku (mimochodem, tenhle je taky zkopírovaný, nepůjdu přeci někam vyfotit něco k svému článku, raději strávím pár minut na Googlu a najdu si vyhovující). Taky se můžu opičit tím, že si nalakuju nehty načerno a třeba za mnou ve škole přijde holka a začne mi nadávat, že jsem jí zkopírovala vzhled nehtů?! Nepřijde vám to stupidní?
Nebo to vezmeme z pohledu mě, jakožto amatérské autorky několika povídek. Ha! Kdysi jsem psala o špionech (Nikomu nevěř…), tak a teď si do pusy vezmu jedno moc milé jméno. Andy Ryan píše Přísně tajné - o špionech. Sakra, opičila se?! Samozřejmě že ne. To mi přijde už jako dost pitomá myšlenka. Pochopte, že i kdybyste si mysleli, že vás napadlo něco nového a neotřelého, někdo jiný před vámi o tom už napsal své. A před ním to napsal zase nikdo jiný.
Originalita je totiž dnes neexistující pojem. Noste si zelenou hlavu, v pohodě. Bohužel uvidíme někoho jiného, kdo ji bude mít. Tak to prostě je.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lilith Lilith | 27. ledna 2012 v 19:18 | Reagovat

Skvělej článek! Pravdivej... :) Můžu jedině souhlasit. Ale to máš stejně tak i v hudbě - takovejch 80% současné populární hudební scény obsahuje zázračnou čtyřakordovou melodii C, Ami, F, G... viz -> http://www.youtube.com/watch?v=5pidokakU4I

:)
Ono to už snad ani nejde totiž vymyslet něco, co už nevymyslel někdo před námi.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama