Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Boj o lásku- 3.díl

23. prosince 2011 v 18:10 | Greenia
Co budu dělat?! Musím se schovat!! Rychle jsem se schovala za postel, a hlavu jsem
schovala za čelo postele. Jenom jsem vykoukla, kam jde, a jestli si mě nevšiml. Byla jsem tam namačkaná a skrčená a boleli mě záda, nohy. Ale musela jsem to vydržet, jestliže sem nechtěla Mika ztratit navždy. Všechna moje odvaha byla najednou pryč. Už jsem se jen modlila, aby si mě nevšiml a rychle zase odešel. V tu chvíli byla ve mně už jen malá dušička.

Šel ke křeslu, zastavil se, podrbal se na bradě a řekl: "Aha tady jsou ty boty. Já jdu na tenis a
nevezmu si tenisky". Ještě se podíval do zrcadla, a začal si vykládat jakýsi monolog, něco jako "jo jsem borec, Marie je tvoje, uu uu uu" vydával zvuky jako vlak nebo co. Potom už odcházel, když v tom se zastavil ohlídl se a podíval se na počítač. Řekl " Já jsem mamlas, nechal jsem zapnutý počítač". Vypnul ho, konečně si vzal boty, a odešel. Zvedla jsem se. Konečně jsem si mohla ulevit od té zátěže, která působila na moje nohy a záda. Odkráčela jsem pryč, a když už vypnul počítač, tak jsem ho ani nezapínala, ještě jsem si chtěla přečíst na netu nějaký nabídky práce, aby Kim už konečně měla duševní klid. Když jsem stála u jeho šatníku, otevřela jsem první šuplík a přivoněla k jeho tričku. Vonělo tak nádherně. Zavřela jsem oči a snila jsem. V tom jsem slyšela velkou ránu, asi někomu pod námi něco spadlo. To mě probudilo ze snění, takže jsem zavřela šupl, a odešla jsem. V obýváku ležely u gauče noviny, tak jsem se koukla, co je nového, a jestli nemají někde místa. Většina stran se týkala voleb prezidenta Simcity, když jsem se podívala na fotky kandidátů, navalilo se mi, nejen z jejich fotek, ale i z těch jejich trapných proslovů! Řeknou to, a pak je to stejně jinak! Zavřela jsem noviny, a na poslední straně byla zrovna nabídka prací. Hm... Obchodnice? Nabízet ženským na mateřské, nebo v penzi kosmetický výrobky proti stárnutí, vráskám a podobně? Nic pro mě. Modelka? No, mohla bych se promenádovat po mole a ukazovat luxusní šaty. V tom jsem si vzpomněla na to, že bych si měla oholit nohy. Číšnice v kavárně tady na rohu? Jo! To se mi hodí! Práce kousek, kafíčko a zákusek kdykoliv. Má to i přijatelnou pracovní dobu. Půjdu se tam poptat. Položila jsem noviny a šla jsem.
...O PÁR HODIN POZDĚJI...
Když jsem se vrátila, Mike už byl doma a naneštěstí ještě s tou fuchtlí Marií. Muchlovali se na
gauči, bylo to nechutný. Vidět, jak krásnou, hedvábnou, sladkou pusinku olizuje ta hnusná, prdelatá Marie.Ehm, ehm odkašlala jsem si a ti dva hned přestali. Mike Marii řekl: "zůstaneš tady na tu večeři
zlato?" "To si nenechám ujít, bonbónku. Ale zeptej se Kim, jestli můžu. Pokud ale dovolí, šla bych se domů převléknout, při takové příležitosti, sblížit se s tvými přáteli nesmím vypadat špatně." řekla Marie. " Ale ty vypadáš kouzelně, lízátko moje". A dali si velkého cucáka.
V tom přihopsala Kim z práce. Mike si ji hned zavolal. "Kim, může tu zůstat Marie na večeři?" zeptal se mile Mike. "Ale, což o tom, mě by to nevadilo, ráda poznám tvoji přítelkyni, jenže nezapomínej, že Ema, tu teď bydlí s námi, takže nezáleží jen na mně." řekla Kim. " Hm...mně je to jedno, klidně ať tu zůstane" vypadlo ze mě, ale v tom jsem se zarazila a sama sebe jsem se zeptala, proč vlastně?! Jenže já nemohla odolat tomu krásnému úsměvu Mika..."Nu dobrá" Řekla Kim a šla se převléct a chystat se pomalu večeři. Rychle si ve spěchu vytáhla ještě blok a začala si hned vypisovat co uvaří, co bude moučník, jakým příborem budeme jíst, jestli svátečním, příležitostním, nebo normálním, jaký ubrousky atd. V té chvíli mě Kim začala děsit. Marie odešla převléct se. Já taky, chtěla jsem vypadat co nejlíp, jenže jsem neměla žádný luxusní hadřík jako Marie. Šla jsem do pokoje, a přemýšlela, co se sebou.. Zkusila jsem si vlasy narovnat, vytočit, natočit, sepnout, a nakonec se mi nejvíc líbil culík do zadu, z vlnitých vlasů a drobným příčeskem. Oblíkla jsem si béžové delší tričko, a černou volánkovou sukýnku. Když jsem vyšla ven z pokoje, stál tam......Mike. Začala jsem ho obdivovat, jaký má pěkný ohoz, ale on se zatvářil...hrozně! Chtěla jsemmu ještě říct, že mu to s Marii sluší, ale to by mi nejspíš zrezivěla pusa! Naštěstí jsem tuhle trapnou hlášku neřekla, protože vešla Marie! Vlasy měla hozené na druhé rameno, nakroucené a měla luxusní, froté košili s výstřihem a krajkami. K tomu jakési džíny. Mike ji hned políbil ruku jako nějaké královně. Šli jsme ke stolu, zatímco Kim už byla zapálená na vaření a pekla, smažila, zdobila. Sedli jsme si ke stolu, a hned si Mike s Marii začali povídat o lásce, zamilovanosti, atd. Jen jsem na ně čuměla a přikyvovala. Začala jsem s Mikem flirtovat, ale moc se to nevedlo, ale nějak se začít musí! V tom začala Kim servírovat. Vypadala božsky, hned jsem jí prohlídla od hlavy až k patě, měla růžové mašle ve vlasech, místo těch červených, a taky ty samé náušnice, akorát v růžové. K tomu měla po kolena dlouhé šaty, růžovo-žluté. Marie hned začala lézt do prdelky a "čichat" vůni jídla, aby se Kim zalíbila. Usadili jsme se a začali jsme jíst. Ehm chtěl bych vám něco říct. Zacinkal o skleničku a po stole poslal směrem k Marii velkou černou krabičku. Vyrazilo mi to dech. Marie byla nadšená a pomalu se ke krabičce přibližovala rukou. Měla jsem sto chutí...já nevím všechny je asi postřílet nebo něco takového. Otevřela krabičku a málem nás oslepila ta zář z drahokamu, co byl vysazený na prstenu. Já ji tak záviděla! Nasadila si prsten na ty její vyhublý hnusný prsty! Kim jim začala blahopřát, že pro ně ale nic nemá, ale že jim to přeje, až uronila slzu. Já jsem se zvedla od stolu a běžela jsem pryč. Pryč! Byla jsem na dně! Nevěděla jsem jestlimám mít vztek, nebo brečet. Zaběhla jsem za roh, prostě někam, někam pryč! Prostě pryč! Bylo mi hrozně! Brečela jsem a nevěděla co dál.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Tak co říkáte na 3.díl? Stalo se vám už někdy něco, tak...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama