Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Objev roku 8. Část

22. října 2011 v 19:19 | Tereza |  Objev roku
Jenny volal Micky z koupaliště a ona měla mobil u Jacka. Jak to dopadne? Bude Jack hodně naštvaný? Zjistí její mamka, že znovu lezla oknem?
To vše se dozvíte v cč.!!


Jack na mě chvilku žárlivě hledí a po chvilce řekne "Ty máš kluka?"
"Ne. Mickyho jsem kdysi potkala na koupáku." řeknu po pravdě. Taky, proč bych mu lhala?
"A líbí se ti?" tohle přímo nesnáším.
"No.. kluk to je... ale ne pro mě!" najednou ze mě vyleze.. Jack se na mě usměje, něžně mě obejme a dlouze mě políbí. Pak jdeme k oknu a chvilku (Spíš hodinu) se z něj díváme, pak se Jackovi vykroutím z náručí a jdu lézt potřetí oknem. A začíná se mi to líbit. To je alespoň tělocvik. Asi si někdy zajdu do fitka. Samozřejmě až nebudu mít zaracha. Jak přelezu, tak seskočím do pokoje, zapnu počítač a dám si do uší sluchátka abych nikoho nerušila moji milovanou hudbou. No.. a samosebou si vlezu na facebook. Tam si všimnu, že je tam Jack, kterého už mám už asi půl roku v přátelích. A už to jede.. ty úplně mega dlouhé chaty. Pak se mě Jack po chatu zeptá jestli s ním budu chodit a já.. no co byste řekli? Budu souhlasit. Miluju ho.
"Jenny, nezajdem někam?" já se zarazím.
"Vždyť mám zaracha."
"Sorry.. já zapomněl." jenže pak Jacka po několika smajlících něco napadne "Co kdybych u vás zaklepal a poprosil tvoji matku ať tě pustí ven?"
"Zkus to, ale nezaručuju, že se ti to povede." řeknu a Jack vypne facebook. Já po chvilce taky, protože už mě to tam nějak moc nebaví. Radši si jdu zahrát nějakou hru na superhry. A najdu skákačku, která je fakt chytlavá. Po chvilce zazvoní Jack. Stále si říkám, kde se tak loudal, ale to se asi nedozvím.
Za pět minut uslyším křičet mamku na Jacka "Tak vy jste se na mě domluvili! No počkej až na tebe zavolám policajty!" Policajty? A proč? Co jí řekl Jack, že se tak rozčílila? Vůbec nevím co mám dělat. Mám se jí postavit nebo poslouchat jak Jacka odvádí policie?...

1. Co Jenn udělá?
2. Co myslíte, že Jennyinu matku rozčílilo?
3. Líbil se vám díl?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilith Lilith | Web | 25. října 2011 v 21:06 | Reagovat

Nice, nice nice... ;)

1. Myslím, že určitě nenechá Jacka na pospas policii... ;ú
2. To vůbec netuším.. Těším se na příští díly, až se to dozvím.. ;)
3. Velmi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama