Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Pro holky, které chcou zhubnout aneb všeho moc škodí

3. srpna 2011 v 19:45 | Tereza
Proč mají některé holky (Mezi které se řadím i já) tak nízké sebevědomí?
Je plno takových otázek, ale mnohem méně odpovědí! Podělím se s Váma o některé...
Viz.cč (wa)

Asi proto, že nám příjde že o nás nikdo nestojí. Teda alespoň já mám takový pocit.. Je to oblečením? Chováním? Chozením? To Vám fakt nepovím, ale jedno vím jistě holky... Musíme si věřit! Jen tak můžeme dosáhnout aby se o nás kluci zajímali a my se nekrčeli jako šedé myšky v koutě. Takže narovnat se, vypnout prsa a každý den si toto procvičit. Třeba s knížkou na hlavě.
Jo a dost hubnutí pod 50 kg! Nechceme být žádné vychrtliny, které nemyslí na nic jiného než na toto: "Jé, BoŽÍnKu Já PřIbRaLa 3kG!", nebo jo? Chápu, chceme vypadat dobře, ale tohle je už příliš. Vážit třeba 50-60kg není zas tak zlé, ale já bych to chtěla stáhnout na těch 60, protože mám pomalu 70kg (Spíše 68kg) na 170cm, což říkala i doktorka u patnáctileté prohlídky, že už je moc. Samozřejmě mám plán..:DD Jak jinak, že? Takže jak začne škola tak začnu provozovat nějaký sport třeba badminton, aerobic nebo někdy zajdu do posilovny si zacvičit a Vám holky doporučuju totéž. Na co držet otravné diety když můžeme jíst normálně (Jo, chápu..kdo chce zhubnout musí se hlídat, to beru...vždycky se totiž říká jez střídmě). Abych to uvedla na pravou míru: Jestli chcete zhubnout je dobré jíst pravidelně 5x denně a ať Vás ani nenapadne nejíst vůbec! To nám taky neprospívá.
Páni..jsem se rozepsala víc než jsem chtěla...no nic, bavte se až to budete číst..:D (Není to zas tak dlouhé;))
Ps. Rozhodně jsem si nebrala příklad z webu pro dívky krasna.cz (Občas jsou tam dobré rady, ale většinou je to ztráta času..:D)
Zatím ahoj... Vaše Tereza, která Vám snad poradila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilith Lilith | 4. srpna 2011 v 12:23 | Reagovat

Pěknej článek, povedl se ti :)
Já sama mám podobnej problém... Říkala jsem si, že přes prázdniny začnu cvičit na rotopedu, ale byla jsem tam tak dvakrát :P Místo toho furt vymejšlim nějakou ,,užitečnou" práci (koukat na televizi/číst knížku/psát na blog :D), abych tam nemusela, a polovina prázdnin pryč a já spíš ještě přibrala ;-) Ale asi to nemá cenu moc řešit... Akorát se trápit hladem, a nic z toho... ? To se radši najím ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama