Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Objev roku 2. Část

4. srpna 2011 v 9:00 | Tereza |  Objev roku
Takže, jestli tohle čtete tak se nejspíš ještě válím ve své měkounké postýlce a v klidu pochrupuju:D
Jenny se trápí, že nemá žádného kluka, ale co jí dnešní den přinese? Najde si nějakého? Nebo se zamiluje?? A co se ještě stane?
Viz. cč


Fuj, to je vedro! Jdu si radši zaplavat, protože na opalování nemám zrovna náladu. Já jsem spíše vodní tvor, líp se cítím ve vodě... co mě ale dokáže přímo naštvat je to, že na mě neustále jakýsi ogaři hažou vodní balónky. Musela jsem jim říct ať jdou do háje, že chci plavat.. no tak doslova jsem to neřekla, ale přibližně. Pak za mnou jeden přiběhne "Ahoj, jsem Micky a ty?" Představí se
"Čau! Jsem Jenny." odpovím.
"Hezké jméno, nezajdeme někam?" zeptá se.
"Jo, celkem ráda.." odpovím nervózně a dám mu svoje číslo na mobil.
"Zavolám ti, Jenn!" mrkne na mě.
"Jasně, počítám s tím." řeknu s úsměvem a jdu opět plavat.

***

Obepluju si asi šest bazénů a pak mě vyruší moderátor, který mě tenkrát nevybral jako zpěvačku. No, sláva.. ten mi tu ještě chyběl. "Heleď, Jenny asi jsme udělali chybu když jsme vybrali Cindy, ale točíme film a podle životopisu si na něj ideální!" oznámí mi.
"Co? Já? Beru to!" řeknu vcelku rozrušeně, ale odmítnout mi přišlo jako hloupý nápad. Budu točit film. Jupí! Prý jsem na to přímo ideální, tak uvidím co se na mě chystá.. Jsem nedočkavá a vynervovaná. Doufám, že všechno klapne. Snad mi to rodiče dovolí, ale mě je to jedno půjdu tam tak jako tak a nebudu se jich absolutně ptát. Klidně tam i uteču! Ale abych to uvedla na pravou míru, mám docela trapný rodiče. Furt mi něco zakazujou ať už je to televize, počítač nebo jen přátelství.. například mi radí s kým se mám přátelit a s kým ne a mě už to leze na nervy! Změním téma na ten zítřejší konkurz na film. Vůbec nevím jak se na něj připravit... to bude trapas.
Chvilku se opaluju a mezitím o tom přemýšlím, pak jdu domů a ihned jak vtrhnu do dveří tak na mě mamka začne řvát "Jaktože si nevzala na koupaliště Tomma?"
"Promiň..chtěla jsem si užít svobody." Omluvím se a uvědomím si, že asi nebude nejvhodnější doba - dneska. Zkusím to zítra.

By continued

1. Pustí ji rodiče na konkurz?
2. A jestli jo tak dostane roli?
3. Co se zítra stane?
4. Líbil se Vám příběh?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elisis Elisis | Web | 5. srpna 2011 v 11:57 | Reagovat

1. Snad ano.
2. Bude se muset snažit, ale myslím že jo, už ten název příběhu z toho vyplývá ;)
3. Nejspíš požádá rodiče o svolení.
4. Jasně, jen mi to všechno připadalo nějak hrr, a málo myšlenek hl. hrdinky ... Promiň za kritiku, snad to bereš v dobrém ;)

2 Barunie Barunie | Web | 11. srpna 2011 v 15:56 | Reagovat

Nechci ti nic říkat :D fakt to je docela hezká myšlenka, ale...přijde mi divné, že hned ji osloví kluk a v příští sekundě moderátor, že má točit film. Myslím to dobře, jsem tu sice nová, ale Elisis má pravdu, hrr a málo myšlenek. Třeba to rozvést (např. najednou se z toho chumlu pakoňů vynořil hnědovlasý kluk a zamířil ke mně: Ahoj, jsem Micky") :D jen trochu nápadů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama