Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Objev roku 1. Část

3. srpna 2011 v 21:00 | Tereza |  Objev roku
Hlavní hrdinkou je Jenny, obyčejná patnáctiletá holka, která má jen jednu chybu.. Neví co bude v životě dělat. Všichni ji podceňujou, tím myslím prarodiče a rodiče a její přátelé ji z toho léčí. Jenny si myslí, že je absolutně nemožná, ale opak je pravdou. Kdyby se nad sebou zamyslela tak by uviděla dokonalou bytost, která se snaží být vstřícná, milosrdná, pravdomluvná a kamarádská. A to je jen zlomek jejích vlastností. Prostě a jednoduše.. je to anděl. Ale co se v jejím životě změní?
Viz. cč


"No super! Tak mi alespoň napiš když jedeš s rodičema na dovču!!" Rozčílím se na nej kámošku Cindy
"Promiň, já zapomněla. Nezlobíš se?" Zeptá se Cindy
"Ne, nezlobím..buď v klidu." Dořeknu a zavěsím (Bouchnu telefonem). "To mi ten den pěkně začíná." Řeknu si. Sakra! Buď vemu na koupák svého praštěného bráchu Tomma nebo půjdu sama. Rozhodnuto! Jdu sama a kdoví třeba sbalím i nějakého pěkného kluka. Konečně bych pak nebyla sama jako kůl v plotě. Cindy mi totiž vždycky všechny kluky vyfoukla stejně jako práci kterou mi nabízeli - herečku/zpěvačku, takže teď má plno peněz, vlastní barák, auto a aby toho nebylo málo, tak plno mužských fanoušků, kteří ji, šestnáctiletou holku, berou spíše jako sex symbol než jako herečku. Sice jí to nezávidím, ale ta herečka/zpěvačka jsem měla být já. Jak já jsem na ni naštvaná a ještě mi rodiče furt lžou, že neumím zpívat. Ikdyž možná je to pravda, ale nechci si to myslet.. to se pak zhazuju, ale co už... No nic, jdu na ten koupák, ale samozřejmě vemu nějaké prachy. Ještě doma si oblíknu plavky na které si dám plážové šaty, které jsem si loni koupila v Chorvatsku.


***

"Pane jo! Tu je to tak přelidněné." Pomyslím si jak přijdu na koupaliště. Tak když už jsem tady tak si alespoň zaplavu v tom zbytkovém prostoru. Zaplatím a jdu si vybrat místečko.. někde blízko kluků.. Jej! Tam jsou nějací tak za nima jdu. Prostřu si deku, svleču si šaty a jdu balit kluky!

By continued..

1. Sbalí Jenny někoho?
2. Co se stane na tom koupáku?
3. Líbil se Vám příběh?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilith Lilith | 4. srpna 2011 v 12:17 | Reagovat

1. No určitě ;-)
2. Mohla by dostat nějakou nabídku, třeba jako modelka nebo tak ;-)
3. Jj, moc líbil. těším se na pokračování :)

2 Elisis Elisis | Web | 5. srpna 2011 v 11:53 | Reagovat

1. To netuším .. snad ano ;)
2. Asi něco zvláštního, zajímavého ... Co jí změní život :D :)
3. Líbil, ale příště by to chtělo se trochu zlepšit ve psaní ... Nechci být perfekcionistka, ale myslím třeba místo:  Pomyslím si jak přijdu na koupaliště.- Pomyslím si, když přijdu na koupaliště. A třeba do toho zavést více detailů ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama