Mluvené slovo je prázdné, jen co člověk napíše, zůstává.

Hudební webové stránky

5. srpna 2011 v 11:07 | Beth
Jste fanoušci hudby? Pak je tenhle článek určen právě vám!


Nevěděla jsem do jaké rubriky tenhle článek zařadit, ale když se týká hudby, dala jsem ho do hudebních recenzí, i když tohle vlastně ani hudební recenze není. Spíš recenze webových stránek spojených s hudbou.

Mám pro vás dvě stránky, které jsem na internetu objevila, tak doufám, že někomu přijdou užitečné.

Zaprvé je tu pro mě velmi užitečná stránka Grooveshark, kde si můžete vytvářet své vlastní playlisty, úplně zadarmo. Výhoda je to, že si dané skladby nemusíte stahovat a zaplňovat tak místo na svém PC.

Než jsem objevila tuhle stránku, narazila jsem na last.fm, ale po zaregistrování jsem zjistila, že zadarmo vám to přehraje jen 50 písniček a pak musíte zaplatit. Last.fm se mi líbil, protože podle výběru skladeb mi to doporučilo podobné a tak jsem přišla k novým hudbním skupinám, zpěvákům a zpěvačkám. Grooveshark tohle neumí, ale i tak je to myslím dobrá věc. Můžete se přihlásit skrze Facebook, Twitter nebo Google účet.

Další stránka, která se mi celkem líbila je Musicovery. Je to sice jen taková blbůstka, ale líbí se mi. Když stránku otevřete, objeví se vám pole a kolem něj čtyři kategorie: Energetic, Positive, Calm a Dark. Ve zkratce: Musicovery hraje skladby podle vaší zvolené nálady. Registrace není nutná.

Takových stránek je určitě víc, ale já jsem zatím zakotvila u těchto dvou. Znáte ještě nějaké jiné podobné hudební stránky? Pokud ano, nestyďte se podělit s ostatními :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama